Evlilik Yıldönüm Sözleri – Evlilik Yıldönüm Mesajları

Yazar: - Kategori:
Yayın Tarihi: - 16:53

Evlilik Yıldönüm Sözleri

Ömrümde başıma gelmiş en güzel şeylerden bir tanesisin. İyi ki seni tanımışım, iyi ki hayatımı hayatınla birleştirmişim. Seni çok seviyorum

 

Seni her geçen yıl daha çok seviyorum Allah’ıma binlerce şükürler olsun ki seni benim karşıma çıkardı, yıl dönümümüz kutlu olsun hatunum.

 

Senin bir gülüşün beni hiç olmadığım kadar güçlü, gözlerindeki en ufak hüzün beni hiç olmadığım kadar dertli yapar. Yıldönümümüz kutlu olsun her şeyim.

 

Sen ruhuma cemre diye damlamadıktan sonra ben bu bedende napayım. Aşk da sen, hasret de sen, ben de sen… Her şeyim sensin bitanem. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun sevgilim.

 

Dilek tutman için yıldızların kayması mı gerekiyor illa ki? kalbim kalbine kaydı işte yetmez mi? Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

 

Biz birbirine ait iki yüreğiz. İki kişilik bir dünya yarattık birbirimize. İki kişilik dünyamız çocuklarımız ve torunlarımızla şenlensin sevgilim. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun biriciğim.

 

Seninle yaşadığım her andan öyle keyif alıyorum ki, bazen gerçek mi yoksa rüya mı olduğunu ayırt edemiyorum. Ben sana ömrümü adamaya, senin için her şeyi yapmaya hazırım ömrüm. Evlilik Yıldönümümüz kutlu olsun meleğim.

 

Seninle ömrümü birleştirdiğim gün, hala benim ömrümde geçirdiğim en huzurlu günüm. Çünkü sana hala ilk gün ki aşkla bağlıyım. Hala senden ayrı anlamsızım. Evlilik yıldönümümüz kutlu olsun aşkım.

 

Sevmenin güzelliğini sende gördüm, özlemin ıstırabını, yaşamanın değerini seninle öğrendim, yalnızlığın acısını. Gökyüzünün maviliğini, gökkuşağının neşesini, yağmurun etkisini seninle fark ettim; tattırma bana yokluğunun sancısını, tattırma bana sensizliği, öğretme karanlık sessizlikleri. Hep yanımda, hep benimle kal. Kal da incitme yüreğimi, seni çok seviyorum.

 

 

Etiketler:, , , , , ,

Evlilik Yıldönüm Sözleri – Evlilik Yıldönüm Mesajları için yapılan yorumlar : 6 Yorum yapıldı


 1. Ferhat Keloğlu  yorumladı. 12:13 - 18 / 02 / 2018:

  Güzelmiş sözler sağolun 🙂

 2. Damla Kaya  yorumladı. 06:49 - 27 / 02 / 2018:

  teşekürler

 3. Mehmetcik  yorumladı. 22:45 - 01 / 03 / 2018:

  ne güzel

 4. yahya ümit  yorumladı. 01:30 - 04 / 03 / 2018:

  Reis sağol ya

 5. Damla Can  yorumladı. 23:11 - 08 / 03 / 2018:

  Ay çok güzel ya

 6. hhh  yorumladı. 01:20 - 11 / 03 / 2018:

  .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir